Lisanslama işlemini nasıl yaparım?

TestMaker İçin Lisanslama İşlemi

Program demo sürüm olarak yayınlanmaktadır. Demo sürümde bazı kısıtlamalar mevcuttur. Örneğin en fazla 200 soru kaydedebilir ve sadece 10 öğrencinin optik formunu okutabilirsiniz.

Programın tam sürümünü kullanabilmek için üreticiden kayıt kodu almanız gerekmektedir. Bunun için sitemizde yer alan hesap numaralarımızdan birine programın ücretini ödedikten sonra ödeme bildirim formunu doldurmalısınız. Ödeme bildirim formunda programın seri numarasını mutlaka belirtmelisiniz.

Programın seri numarasının kesinlikle işletim sisteminizin ürün anahtarı ile alakası yoktur. Program bilgisayarınızın donanım özelliklerine göre bir seri numarası üretir.

Programın seri numarasını görmek için TestMaker programını çalıştırın. Ana pencerenin araçlar ve yardım menüsüne tıklayın. Burada Kayıt Ol butonuna tıkladığınızda programın kayıt penceresi açılacaktır. Programın seri numarasını kayıt penceresinde görebilirsiniz. Seri numarasını kopyala yapıştır yaparak ödeme bildirim formunda ilgili yere giriniz. Size gönderilecek lisans numarasını ve kayıt kodunu ilgili yerlere girdikten sonra lisanslama işlemi gerçekleşmiş olacaktır. 

Anoksiz İçin Lisanslama İşlemi

Programı masaüstündeki ya da programlardaki kısayolundan çalıştırın. Aşağıdaki resimde işaretlenen butona tıklayın. Seri numarası açılacak kayıt penceresinde yer almaktadır.


Program her bilgisayar için ayrı bir seri numarası üretmektedir. Bu yüzden ödeme bildirim formunda , programı hangi bilgisayarda kullanacaksanız , o bilgisayardaki seri numarasını yazmalısınız.

Ödeme bildirim formunu gönderdiğiniz gün içersinde kayıt kodu mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.