Bilgisayarımı değiştirdiğimde programı yeni bilgisayarımda kullanabilecek miyim?

Evet. Eski bilgisayarınızdaki lisans iptal edilecek ve yeni bilgisayar için kayıt kodu ücretsiz verilecektir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.


Alacağım kayıt kodu bilgisayarıma format atarsam değişecek mi? Böyle bir durumda ne yapmam gerekecek?

Alacağınız kayıt kodu bilgisayarınıza format atsanız dahi değişmeyecektir. Program seri numarasını bilgisayarınızın donanım özelliklerine göre üretmektedir.


Programların daha iyi çalışabilmesi için yapmam gereken ayarlar var mı?

Programlarımız Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Ancak daha verimli çalışabilmeniz için aşağıda belirtilen hususlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.


Programın lisansını başka bilgisayarlarda da kullanabilecek miyim?

Hayır, programın lisansı sadece tek bir bilgisayar içindir. Ancak çoklu alımlarda, bilgisayar sayısına bağlı olarak makul indirimler yapılır. Çoklu lisans alımları ile ilgili fiyat almak için site yönetimi ile irtibata geçiniz.


Programın seri numarası nedir ve bu seri numarasını nasıl bulabilirim?

Programlarımızın tümü her bilgisayar için ayrı bir seri numarası üretir. Bu seri numarası işletim sisteminden yani Windowstan bağımsızdır. Program kullandığınız bilgisayarın donanım özelliklerine göre bir seri numarası üretir. Programın seri numarası kayıt penceresinde yazmaktadır.


TestMaker programının ticari, okul ve bireysel kullanımındaki farklar nelerdir?

Program tüm özellikleri ile aynıdır. Sadece bir sınava kaydedilecek öğrenci sayısı ve soru bankasına eklenecek soru sayısında sınırlamalar bulunmaktadır.


Programlarınızdan birini beğendim ve satın almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

İlk olarak hesaplarımızdan birine programın ücretini ödeyiniz. Daha sonra sitemizin ödeme bildirim formunu doldurunuz. Ödeme bildirim formunda mail adresinizi ve cep telefonunuzu doğru yazınız. Kayıt kodu en kısa sürede size bildirilecektir.